MADIAVO
MES PADEDAME JUMS AUGTI!

Mes esame patyrusių specialistų komanda, kuri siekia optimizuoti ir
auginti jūsų verslą.
Sužinoti daugiau

Kas mes?

Mes esame patyrusių specialistų komanda, kuri siekia optimizuoti ir auginti jūsų verslą. Mes siūlome didelį paslaugų spektrą, nes mūsų komandoje dirba įvairių sričių specialistai. Nuo marketingo iki lipdukų gamybos ir spaudos, nuo iliustravimo iki internetinių puslapių kūrimo. Kadangi mūsų komanda – sudaryta tik iš aukščiausio lygio specialistų, mes greitai prisitaikome prie įvairių sunkumų ir naujovių. Geriausias būdas judėti į priekį yra esamos komunikacijos sistemos tobulinimas. Tobulybei ribų nėra, tiesa? Todėl pagerindami jūsų arba sukurdami jums naują komunikacijos sistema, pagerinsime ir rezultatus.

Ką mes veikiame.

Grafinis dizainas

Tinkamas vizualas greitai gali nusakyti, kuo jūs užsiimate, suteikia teigiamą ir profesionalų įvaizdį. Mūsų specialistai gali atlikti skrajučių, bannerio, vizitinių kortelių ir daug kitų verslui reikalingų reklaminių dizaino darbų.

Iliustravimas

Žmogaus smegenys sudoroja informaciją 60,000 kartų greičiau, kai ji pateikta vizualu. Todėl tai yra labai svarbu, savo produktą pateikti kuo įdomiau ir aiškiau. Tinkamai naudojant iliustracijas, jos gali tapti viena iš geriausių marketingo priemonių.

Marketingas

Su Facebook Ads (taip pat ir “Instagram”) ir Google Ads pagalba, taikydami į tikslinę auditoriją, mes jūsų produktui pritrauksime krūvas potencialių klientų!

SEO (Search Engine Optimization) paslaugos

Mūsų specialistai pasirūpins, kad Jūsų puslapis būtų rodomas kuo aukštesnėse pozicijose, jie parinks tinkamus raktažodžius, kurie atitinka Jūsų verslo veiklą.

Spauda

Tiekiame spausdinimo paslaugas. Spausdiname ant kartono, plastiko, stiklo, aliuminio, vėliavų, drobių ir tapetų. Gaminame tentus, plakatus. Lipdukų dizaino kūrimas ir spausdinimas.

Video montavimas/animavimas

Mes iš jūsų turinio išspausime viską ir iš to sukursime Jūsų pageidavimus atitinkantį video, kurio potencialus klientas tikrai nepraleis pro akis

3D Dizainas

Pagal jūsų norus profesionalūs specialistai parengs jums reikalingą 3D modelį atitinkantį jūsų poreikius, atliks projektavimo darbus ir įgyvendins jūsų idėja.

Web ir App'sų kūrimas

Web puslapis yra gyvybiškai svarbus verslui. Mes teikiame aukščiausios klasės web puslapių bei app’sų kūrimo arba esamų tobulinimo paslaugas.

Pabendraukime.

Susisiekite su mumis ir mes jums suteiksime daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas.