Mūsų paslaugos

Marketingas

Tai yra vienas pagrindinių būdų auginti verslą. Tik reklamos pagalba galima pritraukti aibes naujų klientų, kurie būtų suinteresuoti Jūsų paslaugomis ar produktais. Mes Jums padėsime tuos “pasislėpusius” klientus rasti ir taip padidinsime Jūsų pardavimus.
Ką mes siūlome

Mums rūpi Jūsų rezultatai

Subūrę savo sričių specialistus į vieną komandą galime pasakyti, kad visų mūsų tikslas vienas – padėti Jums augti. Naudodami geriausias socialinių tinklų bei internetinių reklamų platformas: Facebook ads, Google ads – pritrauksime Jūsų verslui krūvas potencialių klientų! Šiam tikslui pasiekti siūlome šias paslaugas:
01.

Socialinių tinklų reklama

Facebook, Instagram, Linkedin reklamos, kurios leidžia tiksliai išrinkti auditoriją bei taiko į klientų pomėgius, todėl puikus variantas impulsyvesniam produktui ar paslaugai, pramogai. Mūsų specialistai atrinks tinkamą auditoriją, kuri matys reklamas, ir taip pasieks dar naujus klientus.

Kaina: nuo 245 Eur/mėn +PVM

02.

Google ads

Internetinis reklamos būdas. Mūsų specialistai atrinks raktinius žodžius, labiausiai tinkančius Jūsų verslui. Reklama pasimato pirmuose Google paieškos rezultatuose, todėl produktui ar paslaugai, kurios pagrindinis klientų srautas ateina per paiešką internete - puikus variantas.

Kaina: nuo 245 Eur/mėn +PVM

03.

Email marketing

Geriausius rezultatus nešantis reklamos būdas. Su turimais Jūsų kontaktais sukursime reklamos kampanijas, jas optimizuosime bei sukursime klientų grąžinimo sistemą, kuri geriausiai pritraukia jau kažkadą parduotuvėje apsilankiusius klientus.

Kaina: nuo 245 Eur/mėn +PVM

04.

Marketingo strategijos kūrimas

Turite produktą, bet nežinote, kaip jį išreklamuoti? Tuo pasirūpinsime mes! Sukursime Jums tinkamiausią reklamos bei kitų žinomumą didinti skirtų priemonių strategiją, kuri padarys Jūsų produktą nebe idėja ant popieriaus, o pajamas nešančiu verslu.

Kaina: nuo 500 Eur +PVM

05.

Konsultacijos

Mūsų specialistai, išsiaiškinę Jūsų esamą situaciją, parekomenduos geriausius būdus augti, atnešti geresnius rezultatus.

Kaina: 50/val +PVM

ATLIKTI DARBAI

Paverčiame Jūsų svajones realybe

Scroll to Top