PASLAUGOS.

Kokybė. Greitis. Profesionalumas.
Sužinoti daugiau

Grafinis dizainas

Tinkamas vizualas greitai gali nusakyti, kuo jūs užsiimate, suteikia teigiamą ir profesionalų įvaizdį. Mūsų specialistai gali atlikti skrajučių, bannerio, vizitinių kortelių ir daug kitų verslui reikalingų reklaminių dizaino darbų.

Iliustravimas

Žmogaus smegenys sudoroja informaciją 60,000 kartų greičiau, kai ji pateikta vizualu. Todėl tai yra labai svarbu, savo produktą pateikti kuo įdomiau ir aiškiau. Tinkamai naudojant iliustracijas, jos gali tapti viena iš geriausių marketingo priemonių.

Marketingas

Su Facebook Ads (taip pat ir “Instagram”) ir Google Ads pagalba, taikydami į tikslinę auditoriją, mes jūsų produktui pritrauksime krūvas potencialių klientų!

SEO (Search Engine Optimization) paslaugos

Mūsų specialistai pasirūpins, kad Jūsų puslapis būtų rodomas kuo aukštesnėse pozicijose, jie parinks tinkamus raktažodžius, kurie atitinka Jūsų verslo veiklą.

Spauda

Tiekiame spausdinimo paslaugas. Spausdiname ant kartono, plastiko, stiklo, aliuminio, vėliavų, drobių ir tapetų. Gaminame tentus, plakatus. Lipdukų dizaino kūrimas ir spausdinimas.

Video montavimas/animavimas

Mes iš jūsų turinio išspausime viską ir iš to sukursime Jūsų pageidavimus atitinkantį video, kurio potencialus klientas tikrai nepraleis pro akis

3D Dizainas

Pagal jūsų norus profesionalūs specialistai parengs jums reikalingą 3D modelį atitinkantį jūsų poreikius, atliks projektavimo darbus ir įgyvendins jūsų idėja.

Web ir App'sų kūrimas

Web puslapis yra gyvybiškai svarbus verslui. Mes teikiame aukščiausios klasės web puslapių bei app’sų kūrimo arba esamų tobulinimo paslaugas.

Pabendraukime.

Pateikite užklausą ir mes jums suteiksime daugiau informacijos apie mūsų teikiamias paslaugas.