Mūsų paslaugos

Internetinių svetainių kūrimas

Pastaruoju metu internetinių svetainių svarba vis didėja. Anksčiau į jas buvo žiūrima kaip į privalumą, tačiau dabar jos tapo pirmo būtinumo įrankiu. Internetinė svetainė – Jūsų verslo vizitinė kortelė, kurioje klientas susipažįsta su Jūsų produktu ar paslauga, todėl ji yra be galo svarbi kiekvienam verslui.
Ką mes siūlome

Tapkite matomi ir pasiekiami

Suprantame internetinių svetainių svarbą kiekvienam verslui ir jo pasiekiamumui, todėl mūsų specialistai padės išgryninti Jūsų svetainės idėją, ją įgyvendins ir dar, reikalui esant, patars.

01.

Internetinių svetainių kūrimas

Gyvenant technologijų amžiuje turbūt neįmanoma įsivaizduoti sėkmingo verslo be internetinės svetainės. Mūsų specialistai profesionaliai sukurs svetainę pagal Jūsų norus ir viziją, reikiant patars iš savo patirties ir padės atlikti geriausią sprendimą.

Kaina: nuo 500 Eur +PVM

02.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Ieškote sprendimo kaip savo prekybą perkelti į skaitmeninį pasaulį? Mes esame tam, kad Jums padėtume. Kuriame internetines parduotuves įvairiose platformose, todėl išklausę Jūsų lūkesčius galėsime pateikti Jums tinkantį variantą.

Kaina: nuo 750 Eur +PVM

03.

“Landing page” kūrimas

Landing page - vieno puslapio svetainė, kurios tikslas yra nukreipti ateinantį klientų srautą. Šio puslapio tikslas yra paskatinti dar potencialų klientą atlikti kažkokį veiksmą: užsiregistruoti; užsisakyti ar kitaip veikti.

Kaina: nuo 250 Eur +PVM

04.

Internetinių svetainių administravimas

Kiekviena svetainė turi būti prižiūrima, bet ne kiekvienas turi laiko ar įgūdžių tam. Mūsų specialistai prižiūrės esamą svetainę, atliks reikiamas korekcijas, atnaujinimus.

Kaina: nuo 199 Eur/mėn +PVM

05.

Individualūs sprendimai

Kaip ir kliento, kiekvienos svetainės poreikiai yra skirtingi. Todėl kiekvienai svetainės vizijai sprendimai skiriasi: vienom pakanka paprasto šabloninio sprendimo, kitom jau viską reikia programuoti ranka, dėl ko specialistams nemažai tenka sukti galvas. Mūsų agentūra atlieka individualių sprendimų paslaugas: kuriame nuo paprastų funkcijų iki API ar įskiepių.

06.

UX/UI WEB dizainas

Jūsų svetainė, tai viena pirmųjų įmonės įvaizdžio dalių, kurią pamato vartotojas. Jei Jūsų svetainė turi visas reikiamas funkcijas, bet neatrodo patraukliai ar nėra patogi vartotojui, jis ir nesistengs suprasti visos Jūsų svetainėje pateikiamos informacijos. Mūsų specialistai padės Jums sukurti tinkamą svetainės dizainą, patinkantį Jums ir tenkinantį Jūsų viziją.

ATLIKTI DARBAI

Paverčiame Jūsų svajones realybe

Scroll to Top