HempLeaf produktų etiketės

Mūsų klientas iš Ispanijos pasirinko mus kaip partnerius etikečių dizainui, skirtų jų naujiems produktams – šampūnui ir veido valikliui. Šis projektas reikalavo atidumo ir profesionalumo, todėl pradėjome darbą nuo detalių aptarimo su klientu. Po skambučio su klientu, supratome jų pageidavimus ir pradėjome dizaino tyrimą. Mūsų tikslas buvo sukurti etiketes, kurios ne tik atspindėtų produktų pobūdį, bet ir atitiktų kliento norimą stilistiką.
Dizaino tyrimo procese atidžiai išnagrinėjome ir atrinkome šriftus, fono spalvas ir visas detales, kurios atitikto kliento reikalavimus. Atsižvelgiant į tyrimo rezultatus sukūrėme išskirtines ir estetiškas etiketes.
Dizaino kūrimo metu ypatingą dėmesį skyrėme detalių kokybei, spalvų harmonijai ir šriftų tinkamumui. Stengėmės, kad etiketės atspindėtų produktų prabangą, švarumą ir kliento prekinį ženklą.
Baigę dizaino kūrimo procesą, pristatėme klientui galutinį rezultatą ir atlikome būtinas korekcijas, siekdami užtikrinti, kad etiketės atitiktų jų lūkesčius. Galutinės etiketės buvo paruoštos naudojimui ir puošė kliento šampūno ir veido valiklio produktus su stiliumi ir elegancija.
Scroll to Top