Natuuro etiketės dizainas

Susisiekęs su mūsų komanda, prekinis ženklas “Natuuro” pavedė mums iššūkį sukurti etiketės dizainą jų šaldant džiovinamų produktų linijai. Įsiklausę į kliento poreikius ir lūkesčius, pradėjome mūsų įprastą dizaino tyrimo procesą, siekdami sukurti unikalų ir patrauklų dizainą. Dizaino tyrimo metu atidžiai išanalizavome “Natuuro” prekės ženklo vertybes, produktų savybes ir klientų segmentą. Šis analitinis procesas leido mums geriau suprasti prekių ženklo estetiką ir tai, kaip ją perteikti etiketėse. Remiantis gautais duomenimis ir dizaino tendencijomis, pradėjome kurti unikalų pakuotės dizainą.
Pasitelkdami kūrybiškumą ir dizaino ekspertizę, sukūrėme etiketes, kurios atspindi “Natuuro” produktų kokybę ir natūralumą. Skyrėme ypatingą dėmesį spalvų paletėms, šriftams ir dizaino elementams, siekdami sukurti vizualiai traukiančią ir informacinę etiketę.
Baigę kūrybinį procesą, pristatėme klientui galutinį pakuotės dizainą ir atlikome pageidautinas korekcijas, kad jis atitiktų “Natuuro” prekės ženklo viziją ir standartus. Galutinis pakuotės dizainas atspindi “Natuuro” unikalumą, natūralumą ir kokybę, suteikiantis jiems konkurencinį pranašumą rinkoje.
Scroll to Top