Tastyfun el. parduotuvė

Nepaprastas projektas su mums įprasta pabaiga.
Tasty Fun krautuvėlės savininkė kreipėsi į mus dėl elektroninės parduotuvės sukūrimo. Projektas sudėtingas tiek, kad, pasak mūsų klientės, ne vienas paslaugos teikėjas, į kurį buvo kreiptasi, neapsiėmė jo įgyvendinti. Dar blogiau – iš dviejų atvejų, kai projektas buvo pradėtas daryti, abu kartus buvo nutrauktas, kai tik buvo prieinama prie sudėtingesnių funkcijų įgyvendinimo. Buvo sugaišta daug laiko, praleista daug bemiegių naktų, bet progreso nebuvo jokio. Šis projektas mums taip pat tapo iššūkiu, o iššūkius mes mėgstame! Tad pasiraitojome rankoves ir Tasty Fun tikslas tapo ir mūsų tikslu.
Pusantro mėnesio projekto terminas buvo ilgesnis nei įprastai. Eigoje klientė žengė koja kojon kartu su mūsų darbuotojais – buvo nuolat pasiekiama, laiku pateikdavo reikalingą informaciją, operatyviai pranešdavo apie priimtus sprendimus, tuo pat metu kėlė aktualų turinį. Už ką perduodame jai atskirą ačiū, nes tai leido mums dirbti visu pajėgumu, be nereikalingų pertraukų.
Rezultate – projektas, apimantis kelis tūkstančius prekių, su įvairiausiais pozicijų nustatymais, PVM sąskaitų bei nuolaidų apskaita, blog’u, dovanų kuponų bei naujienlaiškių funkcijomis, pateikiančiomis ataskaitas ir suteikiančiomis daug kitų vartotojui patogių funkcijų – buvo paleistas sutartu laiku ir jau sulaukė teigiamo grįžtamojo ryšio.
Su Tasty Fun tęsiame bendradarbiavimą iki šiol, dabar jau marketinginiais klausimais, ir su malonumu pasiektus tikslus vis keičiame naujai užsibrėžtais
Scroll to Top