Tastyfun logotipas

Mūsų klientė, kurianti naują svetainę, paprašė mūsų atnaujinti jos logotipą. Šis užsakymas reikalavo remtis senąja stilistika, bet tuo pačiu suteikti logotipui modernumo akcentų.
Pirmiausia, išsiaiškinome klientės viziją ir tikslus atnaujinant logotipą. Norėjome užtikrinti, kad naujasis logotipas atitiktų klientės prekinio ženklo vertybes ir būtų pritaikytas dabartiniams dizaino standartams. Analizavome esamą logotipą ir jo elementus, siekdami suvokti jo stipriąsias savybes ir identifikuoti sritis, kurias galima būtų patobulinti. Remiantis šia informacija ir klientės pageidavimais, pradėjome modernizuoti logotipo dizainą.
Dėmesingai dirbome su spalvomis, formomis, šriftais ir kitais logotipo elementais, kad sukurtume naują vizualiai ir estetiškai patrauklų logotipą. Sukūrėme keletą logotipo variantų ir juos pateikus gavome komentarus. Pasinaudodami klientės komentarais ir savo įžvalgomis pabaigėme logotipą. Baigus dizaino procesą, pristatėme klientei naują logotipo variantą, kuris atspindėjo jos įmonės vertybes ir tikslus, tačiau tuo pačiu turėjo šiuolaikiškumo ir elegancijos elementų. Klientė buvo labai patenkinta nauju logotipo dizainu. Tai ji išreiškė šiltu atsiliepimu.
Naujasis logotipas buvo sėkmingai integruotas į klientės svetainės dizainą, kuriant vientisą ir atpažįstamą įmonės įvaizdį. Esame dėkingi už galimybę prisidėti prie klientės sėkmės ir kurti vizualinius elementus, kurie padeda jai išsiskirti konkurencingoje rinkoje.
Scroll to Top